site templates free download
Mobirise

Jak kupić Medigrafik

Zacznij korzystać z Medigrafik już teraz. Przez pierwszy miesiąc nie wymagamy podpisania umowy na świadczenie usług Medigrafik.

Mobirise

Pobierz Medigrafik

Wszystko zaczyna się od aplikacji Medigrafik. Pobierz aplikację, zaistaluj, zacznij korzystać. Umowę zamówić możesz w każdej chwili korzystając z opcji w aplikacji Medigrafik.

  1. PRZETESTUJ MEDIGRAFIK - Zacznij korzystać z Medigrafik. Sprawdź czy odpowiada Twoim wymaganiom. Skorzystaj z samouczków lub zadaj pytanie jeżeli potrzebujesz pomocy. Jeżeli widzisz braki lub inne przeszkody aby wykorzystać Medigrafik u siebie, skontaktuj się z nami.
  2. OKREŚL WYMAGANIA - Określ ile grafików tworzy się w Jednostce. Przez grafik należy rozumieć stanowisko na oddziale, nie ile razy na miesiąc grafik jest poprawiany i generowany na nowo. Na przykład Pielęgniarki na oddziale pediatrycznym.
  3. ZAMÓW UMOWĘ - Skorzystaj z funkcji w aplikacji Kup Medigrafik. Wypełnij zawarty tam formularz i prześlij go do nas. Po otrzymaniu zamówienia, przygotujemy umowę. Na zamówienie umowy masz 1 miesiąc. Po tym czasie instalacja automatycznie się zablokuje.
100

Grafik/mc


Gdy w jednostce tworzy się niewiele grafików. Korzystanie z serwerów Medigrafik w chmurze.
Opłata miesięczna.

1000

Jednostka/mc


Gdy w jednostce tworzy się wiele grafików, korzystniejsze może być wykupienie dostępu dla całej jednostki. Korzystanie z serwerów Medigrafik w chmurze.
Opłata miesięczna.1200

Instalacja/mc


Gdy w jednostce tworzy się wiele grafików, korzystniejsze może być wykupienie dostępu dla całej jednostki. Całość oprogramowania instalowana jest na serwerach Jednostki.
Opłata miesięczna. Dodatkowa jednorazowa opłata instalacyjna wyliczana indywidualnie.

© 2019 INFRA S.A. - wszelkie prawa zastrzeżone