Jak kupić Medigrafik

Zacznij korzystać z Medigrafik już teraz. Przez pierwszy miesiąc nie wymagamy podpisania umowy na świadczenie usług Medigrafik.

Pobierz Medigrafik

Wszystko zaczyna się od aplikacji Medigrafik. Pobierz aplikację, zaistaluj, zacznij korzystać. Umowę zamówić możesz w każdej chwili korzystając z opcji w aplikacji Medigrafik.

  1. PRZETESTUJ MEDIGRAFIK - Zacznij korzystać z Medigrafik. Sprawdź czy odpowiada Twoim wymaganiom. Skorzystaj z samouczków lub zadaj pytanie jeżeli potrzebujesz pomocy. Jeżeli widzisz braki lub inne przeszkody aby wykorzystać Medigrafik u siebie, skontaktuj się z nami.
  2. OKREŚL WYMAGANIA - Określ ile grafików tworzy się w Jednostce. Przez grafik należy rozumieć stanowisko na oddziale, nie ile razy na miesiąc grafik jest poprawiany i generowany na nowo. Na przykład Pielęgniarki na oddziale pediatrycznym.
  3. ZAMÓW UMOWĘ - Skorzystaj z funkcji w aplikacji Kup Medigrafik. Wypełnij zawarty tam formularz i prześlij go do nas. Po otrzymaniu zamówienia, przygotujemy umowę. Na zamówienie umowy masz 1 miesiąc. Po tym czasie instalacja automatycznie się zablokuje.
100

Grafik/mc


Gdy w jednostce tworzy się niewiele grafików. Korzystanie z serwerów Medigrafik w chmurze.
Opłata miesięczna.

1000

Jednostka/mc


Gdy w jednostce tworzy się wiele grafików, korzystniejsze może być wykupienie dostępu dla całej jednostki. Korzystanie z serwerów Medigrafik w chmurze.
Opłata miesięczna.1200

Instalacja/mc


Gdy w jednostce tworzy się wiele grafików, korzystniejsze może być wykupienie dostępu dla całej jednostki. Całość oprogramowania instalowana jest na serwerach Jednostki.
Opłata miesięczna. Dodatkowa jednorazowa opłata instalacyjna wyliczana indywidualnie.

© 2019 INFRA S.A. - wszelkie prawa zastrzeżone