Medigrafik

Pobierz i zainstaluj program Medigrafik
Poniżej znajdziesz informacje o pierwszych krokach po instalacji

Pierwsze kroki

Mam pobrany Medigrafik. Co dalej?

1

Instalacja

Zainstaluj aplikację Medigrafik. Nie musisz się martwić o aktualizacje. Aplikacja Medigrafik samodzielnie wykryje i pobierze najnowszą wersję.

2

Uruchomienie

Po instalacji, uruchom aplikację Medigrafik. Przy pierwszym uruchomieniu, spytamy Cię o kilka podstawowych informacji

3

Podstawowa konfiguracja

Jeżeli już wcześniej aplikacja Medigrafik była zainstalowana, albo instalujesz aplikację Medigrafik na kolejnym urządzeniu, wybierz "Mam klucz", po czym wpisz klucz instalacji i hasło. Jeżeli jest to pierwsza instalacja, wybierz "Nowa instalacja" i wypełnij pola formularza. Po przesłaniu formularza, zostanie wygenerowany klucz instalacji. Zapisz go razem z hasłem wpisanym w formularzu. Będą potrzebne w przypadku reinstalacji lub instalacji na innych urządzeniach.

4

Konfiguracja Oddziału

Uruchom kreatora konfiguracji. Poprowadzi Cię on poprzez proces konfiguracji Oddziału i wymagań kadrowych dotyczących grafiku. Po ukończeniu konfiguracji Oddziału, aplikacja jest gotowa do działania

5

Rozpocznij nowy grafik

Kliknij w odnośnik "TUTAJ" na środku ekranu, by utworzyć pierwszy grafik. Tak rozpoczyna się przygoda z pierwszym grafikiem w Medigrafik

6

Przygotuj grafik

W razie potrzeby, zapraszamy na stronę Samouczki. Informacje tam zawarte pozwolą Ci szybko zapoznać się z aplikacją Medigrafik.

© 2019 INFRA S.A. - wszelkie prawa zastrzeżone